מזה ייפוי כוח מתמשך?


ייפוי כוח מתמשך זה למעשה ייפוי כוח במסגרתו קובע האדם כי במקרה ולא יוכל חלילה לדאוג בעתיד לענייניו אם בעקבות מחלה, מצב נפשי וכו' נותן ייפוי כוח לאדם עליו הוא סומך שינהל את ענייניו בעתיד כאשר האדם לא יוכל לדאוג לענייניו בעצמו.

הייפוי כוח יכול להיכנס לתוקף בתאריך מוגדר מראש אותו קבע האדם או כאשר תהיה חוות דעת רפואית בה יצוין כי האדם אינו כשיר לדאוג לענייניו בעצמו.

הפלוס בייפוי כוח מתמשך הוא שהאדם קובע בעצמו מי הוא רוצה שימשיך לדאוג לענייניו במקרה בו לא יהיה כשיר כאשר ניתן לקבוע גם מס' מיופיי כוח לדוגמא אדם שיש לו 3 ילדים יכול לקבוע כי ילד אחד עליו הוא סומך בענייני רכוש יהיה מיופה כוחו בענייני הרכוש ו-2 הילדים האחרים יהיו מיופי הכוח בעניינים אישיים ורפואיים.


במקרה של בקשה למינוי אפוטרופוס כאשר האדם כבר לא יכול לדאוג לענייניו הרי שקרובי המשפחה בדרך כלל מגישים לבית המשפט לענייני משפחה בקשה למינוי אפוטרופוס כאשר הקרובים שיגישו הבקשה ייתכן והאדם בכלל לא רוצה אותם כאפוטרופוסים שלו מסיבות שאינו סומך עליהם וכו'. מה גם שמדובר בבירוקרטיה מול האפוטרופוס הכללי ובית המשפט לענייני משפחה מה שיקשה על הקרובים של האדם כך שלמעשה יתרון משמעותי לעריכת ייפוי כוח מתמשך כאשר האדם עדיין יכול לדאוג לענייניו ויכול לקבוע כיצד ימשיכו לדאוג לענייניו במקומו. במקרה וחלילה וחס לא יוכל לדאוג לענייניו בעצמו.


לשירותכם עוה"ד יוסף טויזר,


טל: 073-7279510

מייל: yossit.law@gmail.com


#ייפויכוחמתמשך #אפוטרופוס #דינימשפחה #צוואה #ירושה #ייפויכוח #עורךדיןיוסיטויזר #ייפויכוחמתמשךבאשדוד #עורךדיןמוסמךלייפויכוחמתמשך #מזהייפויכוחמתמשך #הבדלביןייפויכוחמתמשךלאפוטרופוס

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

עורך דין לדיני עבודה וביטוח לאומי, הוצאה לפועל ופשיטת רגל, דין אזרחי ומסחרי, פינוי מושכר, צוואות, אפוטרופוס, ייפוי כוח מתמשך.

כתובת המשרד: דרך קיבוץ גלויות 1, אשדוד

קומה 1,  משרד 3, ביניין העירייה לשעבר

פתוח גם בשישי

טלפון במשרד: 073-7279510

פקס: 073-7317153

דואר אלקטרוני: yossit.law@gmail.com

לוגו לאתר 1000.png