קורים לא מעט מצבים בהם עובדים נקלעים בעל כורחם למצב בו המעסיק לאור עסקיו נהיה חדל פירעון ובעקבות כך מפסיק המעסיק פעילותו בעסק ובמסגרת כך נפגעות זכויות העובדים הן בקבלת כספים המגיעים להם החל משכר עבודה ועד לפיצויי פיטורים, תגמולי פנסיה ועוד..

במקרה כזה בו המעסיק נקלע לקש...

נקלעתם לחובות? תיקים בהוצאה לפועל? יש פתרון

נכון ליום כתיבת שורות אלו ישנם חייבים רבים בישראל אשר נגדם נפתחו תיקים בהוצאה לפועל כאשר במסגרת התיקים הקיימים נגד החייבים ננקטים נגדם הליכים פוגעניים ביותר החל מנקיטת עיקולים בין היתר עיקולי משכורת, עיקול חשבון בנק, עיקולי מי...

החל מספטמבר 2019 נכנס לתוקף חוק חדש המחליף את פקודת פשיטת הרגל, שם החוק "חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי", רק בקשות לפשיטת רגל שהוגשו לפני ה-15.09.2019 ימשיכו להתנהל לפי פקודת פשיטת הרגל. עפ"י החוק החדש חובות המסתכמים בסך של עד 150,000 ש"ח תוגש בקשה...

"תשלום לקופת תגמולים, לקרן פנסיה או לקרן כיוצא באלה, לא יבוא במקום פיצויי פיטורים אלא אם נקבע כך בהסכם הקיבוצי החל על המעסיק והעובד ובמידה שנקבע, או אם תשלום כאמור אושר על ידי שר העבודה ובמידה שאושר."

סדר הדין האזרחי מונה בתוכו את סדרי הדין אשר לפיהם מתנהלים בתי המשפט. סדרי הדין נועדו על מנת ליצור כללים ברורים ועל מנת ליצור סדר וארגון במסגרת ההליך המתנהל ולמעשה שכלל הצדדים להליך יפעלו לפיהם.

Please reload

פוסטים מקושרים

מעסיק פושט רגל

April 28, 2020

1/5
Please reload

פוסטים אחרונים

April 28, 2020

March 9, 2018

Please reload

ארכיון
Please reload

חפש פוסט לפי תגית
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

עורך דין לדיני עבודה וביטוח לאומי, הוצאה לפועל ופשיטת רגל, דין אזרחי ומסחרי, פינוי מושכר, צוואות, אפוטרופוס, ייפוי כוח מתמשך.

כתובת המשרד: דרך קיבוץ גלויות 1, אשדוד

קומה 1,  משרד 3, ביניין העירייה לשעבר

פתוח גם בשישי

טלפון במשרד: 073-7279510

פקס: 073-7317153

דואר אלקטרוני: yossit.law@gmail.com

לוגו לאתר 1000.png