דיני משפחה

וייפוי כוח מתמשך

זקוקים לליווי משפטי? 
התקשרו או השאירו

פרטים כאן וניצור קשר בהקדם

דיני משפחה וייפוי כוח מתמשך

משרדי עוסק בדיני משפחה, ייפוי כוח מתמשך, בעריכת צוואות, בקשה לצו ירושה, בקשה לקיום צוואה, אפוטרופוס, הסכמי ממון ועוד.

ייפוי כוח מתמשך- ייפוי כוח בעל חשיבות גבוהה ביותר לאדם, למעשה כל אדם צריך ייפוי כוח מתמשך כך שלמעשה בעת יגיע לחולי ואין ביכולתו לקבלת החלטות הרי שרק אז ייכנס הייפוי כוח המתמשך לתוקף וימנה את מיופה הכוח אותו בחר האדם בעצמו בעודו כשיר ובעל שיקול דעת.

ייפוי כוח מתמשך ניתן להגביל ולחלק בין מיופי כוח לדוגמא בן אחד ימונה כמיופה כוח על ענייני גוף, וילד/ה אחר/ת יתמנה לענייני רכוש.

מה גם שניתן לקבוע מתי ייפוי הכוח ייכנס לתוקף לצורך העניין כאשר יש חוות דעת מומחה המראה כי האדם אינו כשיר רק אז ייכנס הייפוי כוח לתוקף.

במינוי אפוטרופוס כאשר אדם אינו כשיר ואין ביכולתו ליתן דעה ו/או לקבלת החלטות הרי שימונה לו אפוטרופוס עפ"י בקשת אחד מקרוביו אולם לאו דווקא ימונה האדם אותו רצה שיהיה האפוטרופוס שלו. כך שלייפוי כוח מתמשך יתרונות רבים המהווים איזושהי בטוחה לאדם כאשר יגיע למצב בו לא יוכל לדאוג בעצמו לענייניו.

בקשה למינוי אפוטרופוס- בבקשה למינוי אפוטרופוס נדרש כתבי הסכמה של קרבה ראשונה לאדם לו נדרש אפוטרופוס, וכן חוות דעת מומחה פסיכיאטר, או חוות דעת רופא משפחה, וכן תצהיר מאומת כדין ע"י עו"ד שזיהה את המבקש להיות אפוטרופוס בענייני רכוש או בעניין בריאותי.

צוואה- צוואה היא מסמך משפטי שבו אדם קובע מה יעשה ברכושו לאחר מותו בהעדר צוואה כדין, יופעל חוק הירושה המסדיר את זכויות היורשים בהנחה כי בהעדר  צוואה, הסכים המוריש כי החוק הוא שיקבע ולפיכך עדיף, כי כל אדם יצווה בצוואה את רכושו לאחר מותו, וזאת על מנת למנוע סכסוכים ואי הבנות בין היורשים או כל אלה שפתאום "צצים" וחושבים שגם להם זכויות באותה ירושה, דבר אשר עלול לגרום לדיונים משפטיים ארוכים, סבוכים ויקרים, ולא תמיד התוצאה היא באמת רצונו של המצווה טרם מותו, אלא נובעת משיקול דעת של בית המשפט.

משרדי מאחל לכם בריאות ארוכה ושנות חיים רבות, וישמח ללוות אתכם החל מתחילת ההליכים ועד לסופם לשירות מקצועי ואמין התקשרו או השאירו הודעה ואשמח לסייע גם לכם.

עורך דין לדיני עבודה, הוצאה לפועל ופשיטת רגל, ייצוג בדין האזרחי והמסחרי, הקמת חברות, פינוי מושכר, ייפוי כוח מתמשך.

כתובת המשרד: דרך קיבוץ גלויות 1, אשדוד

קומה 1,  משרד 3, ביניין העירייה לשעבר

פתוח גם בשישי בתיאום מראש

טלפון במשרד: 073-7279510

פקס: 073-7317153

דואר אלקטרוני: yossit.law@gmail.com

  • יוסי טויזר משרד עו"ד
  • Twitter Social Icon
  • יוסי טויזר משרד עו"ד